У тебе є вороги? Добре. Значить, у своєму житті ти щось колись відстоював
Вінстон Черчілль, британський політик та державний діяч, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

«Ощадбанк» почав виплату субсидій готівкою

У перший день через систему платежів «Швидка копійка» оформлено переказів на 19,4 мільйона гривень
14 березня, 2019 - 10:07

«Ощадбанк» розпочав процес виплат субсидій у готівковій формі тим громадянам, які не є пенсіонерами і яким субсидія була призначена до 31 грудня 2018 року.  Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України. «Кожен може отримати субсидію через систему грошових переказів  «Швидка копійка» в будь-якому відділенні «Ощадбанку», надавши тільки паспорт та ідентифікаційний код», — сказано в повідомленні Кабміну.

В «Ощадбанку» радять перед відвідуванням банку, для зручності громадян, пройти реєстрацію на офіційному сайті або в Контакт-центрі банку. Мовляв, це дасть можливість самостійно вибрати найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії. Також зазначено, що субсидіанти, які є пенсіонерами, почали отримувати субсидії готівкою одночасно з пенсіями, починаючи з 4 березня 2019 року.

Як відомо, Кабінет міністрів розраховує провести монетизацію субсидій 2019 року в три етапи. Другий етап почнеться з 1 травня 2019 року і торкнеться домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019-го. Третій етап планують почати з жовтня 2019 року, коли відбудеться повний перехід на монетизацію, зазначено в проекті урядової постанови. Також на засіданні уряд створив міжвідомчу робочу групу з підготовки пропозицій щодо монетизації субсидій. Зазначається, що ця робоча група є тимчасовим консультаційним органом уряду.

Монетизація субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, яка стартувала в Україні з 12 березня, проходить планово та без збоїв, свідчать дані Національного банку України щодо «Ощадбанку».

Як повідомляється на сайті Кабінету міністрів України, в перший день через систему платежів «Швидка копійка» виплачено субсидій на суму 19,4 мільйона гривень, які були оформлені 11 тисячами 172 переказами. На карти зараховані 204 тисяч 224 переказів на суму 333,4 млн грн.

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: