Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

Весняна посівна минула успішно

4 червня, 2019 - 10:37
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Весняна посівна кампанія в усіх категоріях господарств України завершилася. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики. «За попередніми даними вся посівна площа сільськогосподарських культур у всіх категоріях господарств під урожай 2019 року становить у межах 27,7 млн га, або на рівні 2018 року. Зернові культури посіяні на площі 14,8 млн га, технічні — 9,2 млн га, що також на рівні минулого року. Структура посівних площ, в останні роки, оптимізована і значних змін не зазнає», — зауважили в міністерстві.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій зауважив, що урожай ранніх зернових 2019 року буде не нижчим за минулорічний. «Адже період перезимівлі був сприятливим, а весняні погодні умови кращими порівняно з 2018 роком», — зазначив урядовець.

Водночас, за його словами, ризики втрати частини вирощеного врожаю та погіршення якісних показників зерна присутні протягом усього вегетаційного періоду, тому попередній прогноз валового збору всіх зернових та зернобобових культур в Україні буде складено в кінці червня або на початку липня поточного року.

Підготувала Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: