Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

«Їм аплодує весь світ». Львів – також

Ансамбль танцю України ім. Павла Вірського після п’ятирічної перерви виступив на сцені Оперного театру
30 квітня, 2014 - 13:11
Ансамбль танцю України ім. Павла Вірського після п’ятирічної перерви виступив на сцені Оперного театру Львова

До Львова у рамках всеукраїнського концертного туру прибув Ансамбль танцю України ім. Павла Вірського і показав на сцені оперного театру нову двогодинну програму «Їм аплодує весь світ».

«Виступи для свого народу — це найкращі і найцікавіші для нас гастролі! — сказав напередодні туру генеральний директор, художній керівник колективу, Герой України, народний артист, лауреат Шевченківської премії, професор, академік та колишній львів’янин Мирослав Вантух. — На жаль, такі гастролі відбуваються не часто... У Львові ми виступали давно — років п’ять тому. Загалом за 23 роки незалежності України мали лише кілька схожих гастрольних виїздів, але вони не охоплювали всієї України. Для порівняння: у США ми були вже 11 разів, по три місяці щоразу — і щоразу у залах не було де яблуку впасти. Тому цей тур Україною для нас — дуже бажаний. Коли їздимо світом, то завдяки нам світ дізнається, що таке Україна. А зараз я звертаюся до українців: хто не знає, що таке Україна, — подивіться концерт Ансамблю імені Павла Вірського!».

Додамо, що попереду у гастрольному графіку колективу — Ужгород, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Чернігів та Біла Церква... Також ансамбль цього року гастролюватиме і за кордоном — у Польщі, Франції та Грузії...

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів. Фото Євгена КРАВСА.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ