Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Ювілейна Студреспубліка чекає нових учасників і друзів

Цього року тема мультифесту — «Майбутнє: від мрії до реального плану дій»
15 серпня, 2013 - 12:31
Ювілейна Студреспубліка чекає нових учасників і друзів

Фінал XV Студреспубліки відбудеться 24—27 серпня в будинку відпочинку «Прибережний» (АР Крим, неподалік Євпаторії, с. Медведеве) за сприяння оргкомітету фонду «Стабільна Україна». Як запевняють організатори (а це ВМГО «Студентська республіка»), окрім моря, сонця, фану — на всіх чекає подальша робота над Стратегією-2050 для України, адже тема мультифесту: «Майбутнє: від мрії до реального плану дій». Цьогорічна тема є логічним продовженням попередньої діяльності Студреспубліки — роботи над Стратегією-2050 для України. Організатори чекають на авторитетних експертів та орієнтовно 1 000 найактивніших учасників із усієї України та закордону. Захід проходитиме у формі гри, де у кожного буде «можливість побути кимось особливим, незвичним, тим, ким у реальному житті можливо ніколи не доведеться бути: хоч працівником комунального господарства, хоч депутатом, хоч міліціонером, хоч журналістом чи навіть... президентом». Учасників чекають конкурс краси «Перша Леді», «Республікада», «Нічна туса», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», фестиваль аматорського відео, фотоконкурс і ще багато-багато цікавого (Кубок КВН, Music LIVE Awards, «Містер Студреспубліки», «Дебати» тощо). Щоб стати учасником «Студентської республіки», потрібно обов’язково пройти просту онлайн-реєстрацію. На гостей мультифесту чекає безліч приємних сюрпризів і шалених витівок, запевнють організатори, повідомляє прес-служба Студреспубліки.

НА ФОТО: МУЛЬТИФЕСТИВАЛЬНА ЧАСТИНА СТУДРЕСПУБЛІКИ СКЛАДАЄТЬСЯ З НАЙЦІКАВІШИХ СУБ-ФЕСТІВ, НА ЯКИХ МОЖНА ПОЗМАГАТИСЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО, СПОРТИВНО, ПОКАЗАТИ СВОЮ ВРОДУ, А ТАКОЖ «ПОТУСУВАТИСЯ» ДО САМОГО РАНКУ / ФОТО   НАДАНЕ ПРЕС-СЛУЖБОЮ СТУДРЕСПУБЛІКИ

Газета: 
Рубрика: