З історії маємо немало прикладів, коли фізично сильніший народ підбивав собі народ із більшою духовою культурою, але довго володіти ним не міг, і духова культура завжди перемагає.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

25 років дитячої благодійності

Кейт Міддлтон відсвяткувала у Букінгемському палаці
13 березня, 2020 - 12:22
25 років дитячої благодійності Кейт Міддлтон відсвяткувала у Букінгемському палаці

Блискуча подія, яка присвячена 25-й річниці молодіжної благодійної організації «Психічне здоров’я. Place2Be», шо  має на меті надати емоційну підтримку маленьким дітям та працює в 639 школах Великої Британії.

Герцогиня Кембриджська похвалила оригінальний виступ хору школярів, коли вона відзначала річницю одного зі своїх меценатських проєктів на урочистій вечері в Букінгемському палаці.

А діти з хорів у двох школах, обидві з яких підтримує Place2Be, приєдналися до музикантів з Королівської філармонії, щоб виконати оригінальний гімн герцогині.

Приїхавши на захід, Кейт зустрічали схвильовані юнаки з Нової Північної академії в Іслінгтоні та початкової школи Солсбері на північному заході Лондона. Герцогиня подякувала дітям за підготовку вистави до заходу.

«Ви це написали спеціально для сьогоднішнього вечора? Дуже дякую», — сказала Кейт Міддлтон і наголосила, що благодійність навчила її, що «найпростіші речі», які можуть змінити добробут дитини. «Ви навчили мене ще з самого початку, що діти у ваших школах такі ж щасливі та емоційно сильні, як і дорослі, які доглядають за ними», — додала герцогиня. — Тому ви так пишаєтесь роботою, яку ви робите зі своїми вчителями та батьками. Ви навчили мене важливості створення безпечних та вихованих середовищ у школах, сприйнявши цілісний погляд на емоційне благополуччя, яке пронизується через усю шкільну систему.

Ви також навчили мене, що це найпростіші речі, які мають значення для дітей. Це час, який проводять з ними. Настав час, щоб ви їх слухали. Саме довірчі стосунки мають найглибший вплив на емоційне та психічне благополуччя дитини».

Заснована в 1994 році Бенні Рефсон, благодійна організація працювала з більш ніж 250 000 дітей та сімей протягом останніх 25 років.

Кейт є голосовим захисником психічного здоров’я дітей з моменту вступу в королівську сім’ю, але також вона опікується підтримкою служб психічного здоров’я дорослих. Фото Рейтер.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: