Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

5 хвилин на ялинку

У Рокфеллерівському центрі — нові правила для відвідувачів
8 грудня, 2020 - 11:43
5 хвилин на ялинку. У Рокфеллерівському центрі — нові правила для відвідувачів. Фото Рейтер

Через карантин у відомому центрі розваг Нью-Йорка встановлені нові вимоги, яких слід дотримуватися відвідувачам. Щоб потрапити у Рокфеллерівський центр, потрібна попередня реєстрація, повідомляє fox5ny.com. Щоб не створювати натовпів та забезпечити належну соціальну дистанцію, відвідувачі повинні заздалегідь забронювати квиток. Квитки також потрібні на церемонію освітлення святкової ялинки, що заплановане на середу, 9 грудня. Новорічна ялинка буде закритою для відвідувачів. Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо закликає містян по можливості переглядати церемонію «засяяння» по телевізору. А в гостей, що придбали квитки, буде п’ять хвилин, щоб помилуватися ялинкою.

Також будуть введені нові обмеження руху в центрі Мангеттена навколо знакового дерева, включаючи закриття більшої кількості вулиць. Цього року через пандемію змінились і правила роботи ковзанки у Рокфеллерівському центрі. Працюватиме вона лише до 17 січня, а не всю зиму, як раніше. А кількість фігуристів — обмежена через вимогу соціального дистанціювання. Та, як бачимо з переодягненого у костюм Санти фігуриста, святкового настрою відвідувачам не бракне.

Газета: 
Рубрика: