…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

«Чудова пара, яка робить хорошу справу»

Герцог та герцогиня Кембриджські відзначили роботу благодійної акції Shout
15 листопада, 2019 - 11:45
Герцог та герцогиня Кембриджські відзначили роботу благодійної акції Shout

Цього тижня герцог та герцогиня Кембриджські відзначили роботу волонтерів, які беруть участь у благодійній акції Shout, повідомляє офіційна фейсбук-сторінка Thе Royal Family. Це текстовий сервіс допомоги людям, які перебувають у кризі. Його цілодобово безкоштовно надають добровольці, які працюють по всій Великобританії з власних домівок. Текстовий сервіс запустили герцог і герцогиня Кембриджські та герцог і герцогиня Сассекські у травні 2019 року. Усі вони були присутні на святі 12 листопада, яке зібрало віртуальну спільноту Shout під одним дахом. Наразі пройшли навчання як волонтери ініціативи Shout уже півтори тисячі британців і в межах підтримки людей, які перебувають у кризі, було надіслано понад шість мільйонів повідомлень.

Зазначене повідомлення зібрало сотні вподобань і поширень, а особливу увагу користувачі приділили герцогу та герцогині Кембриджським. «Чудова пара, яка робить хорошу справу» — такий посил більшості коментарів, ще люди пишуть, що колись із цієї пари будуть чудові король та королева.

А медіа, як зазвичай, оцінили тонкий стиль Кейт Міддлтон. У наближенні зими, радить видання Dailymail, «настав час обрати розкішні ягідні тони, і ці брюки марки Joseph (у яких була вбрана герцогиня Кембриджська. — Ред.) — ідеальний спосіб включити тренд у свій гардероб. Розумний дизайн означає, що вони «працюватимуть» скрізь — від зали засідань до бару!». Фото з офіційної facebook-сторінки Thе Royal Family.

Ольга Харченко, «День»
Газета: 
Рубрика: