Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Два свята в один день

Королева Єлизавета відвідала Великоднє богослужіння в 93-й День народження
22 квітня, 2019 - 19:38
Королева Єлизавета відвідала Великоднє богослужіння в 93-й День народження. Фото Рейтер

21 квітня 2019 року. Віндзор. Британська королева Єлизавета II у неділю відсвяткувала 93-й День народження. Так сталося, що ця дата збіглася зі святом Великодня, тож вона разом з іншими членами родини, зокрема принцами Вільямом і Гаррі, герцогинею Кейт Міддлтон, зранку відвідала святкове богослужіння в каплиці Святого Георгія. Королева Єлизавета народилася 21 квітня 1926 року, а зійшла на престол у віці 25 років, тож править країною вже понад 67 років. У лютому 2017 року вона першою з британських монархів відсвяткувала Сапфіровий ювілей — 65 років при владі й нині перебуває на престолі найдовше. Офіційно День народження королеви святкується у червні і з цього приводу щороку відбувається великий парад Trooping the Colour, а справжній день народження вона завжди відзначає в колі родини. Фото Рейтер.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ