Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Герцогиня «на пуантах»

Британські медіа відзначили елегантність Камілли під час її огляду експозиції, присвяченої історії Королівської академії танцю
11 червня, 2021 - 12:45
Герцогиня «на пуантах». Британські медіа відзначили елегантність Камілли під час її огляду експозиції, присвяченої історії Королівської академії танцю

У Музеї Вікторії та Альберта в Лондоні триває експозиція, присвячена 100-річній історії престижної Королівської академії танцю. «Відкрийте для себе безліч костюмів, дизайнів, фільмів та унікальних матеріалів минулого століття, включаючи взуття, яку носила Дама Дарсі Басселл на своєму прощальному виступі 2007 року», — закликають на сайті музею www.vam.ac.uk, описуючи виставку, що, до речі, є безкоштовною для відвідувачів. Експозиція «On Point: Royal Academy of Dance at 100» дає можливість простежити витоки та вплив академії танцю, починаючи від її заснування у 1920 році та закінчуючи новаторською роботою, щоб зробити танець доступним для всіх сьогодні.

Днями знакову виставку оглянула герцогиня Корнуольська. Чимало медіа відзначили «невимушену елегантність» вбрання герцогині Камілл та природність її макіяжу. «Камілла зупинила свій вибір на привабливій квітковій захисній масці для обличчя разом з кремовими туфлями на підборах. Вона доповнила свій вишуканий ансамбль золотим намистом з прикрасою у формі серця та відповідними браслетами», — звернуло увагу зокрема видання www.dailymail.co.uk. Під час огляду експозиції герцогиню супроводжувала Дарсі Басселл — відома британська балерина, прима Королівського балету, котра після завершення кар’єри виступала на телеканалі BBC як суддя проєкту Strictly Come Dancing та є президентом Королівської академії танцю (RAD). Королева Єлизавета ІІ є покровителькою академії з 1953 року, а герцогиня Корнуольська виконує роль віцепатронеси. Наприклад, під час свого візиту 2018 року до тодішньої штаб-квартири Королівської академії танцю у Баттерсі герцогиня переконалася, що балет можливий для будь-якого віку, адже там вона поспілкувалася з учнями балетного класу віком від 55 років. У класах «Срібних лебедів» викладають виключно ліцензовані педагоги, які пройшли навчання з адаптації балетних технік для дорослих, повідомлялося тоді на сайті www.wandsworthsw18.com.

До речі, британські медіа нагадали, що герцогиня Камілла минулоріч під час розмови з Дарсі Басселл з нагоди відзначення Міжнародного дня танцю поділилася, що розпочинає день з уроків балету та виконує вправи пілатесу, щоб підтримувати фізичну форму під час карантинних обмежень. «Ми повинні продовжувати бути активними, інакше ми всі якось не зможемо встати з ліжка вранці. Не має значення, десять хвилин чи двадцять, цим просто варто починати день», — переконана герцогиня Корнуольська.

ФОТО РЕЙТЕР

Підготувала Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 
Рубрика: