Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Кейт Міддлтон навідалася до дитячого центру...

і взяла участь у тренуваннях разом із дітьми та батьками
15 березня, 2019 - 11:44
Кейт Міддлтон навідалася до дитячого центру... і взяла участь у тренуваннях разом із дітьми та батьками. Фото Рейтер

Герцогиня Кембриджська Кейт Мідлтон відвідала дитячий центр Генрі Фосета (Henry Fawcett Children Centre), щоб дізнатися, як реалізується програма підтримки батьків, опікунів та їхніх дітей. Lambeth Early Action Partnership — це інноваційна програма, що має на меті підтримку соціального, емоційного, комунікаційного та мовного розвитку дітей, їхнього правильного харчування та добробуту батьків. Під час візиту Кейт долучилася до тренувальної сесії «час разом», яка покликана допомогти батькам краще розуміти потреби малят і набути більше впевненості в процесі виховання.  Також герцогині продемонстрували заняття «коло безпеки», в якому беруть участь діти до 4 років і яке допомагає батькам краще розуміти емоції дітей, розвиває у малюків здатність справлятися з власними емоціями та посилювати розвиток самооцінки. Слід відзначити, що Кейт поводила себе дуже невимушено та щиро,  і сидячи на підлозі в колі разом з батьками, гралась із дітьми. Видання People цитує слова головного виконавчого директора організації Family Action Девіда Холмса, який нещодавно зазначив, що Кейт справді виявляє глибокий інтерес до таких тем, як перші роки життя дитини, батьківство та родина. «Батьківство сильно змінює ваше життя. Це чудово, що вона використовує власний досвід і цікавиться темою, що є спільною для багатьох», — сказав він. А Daily Mail повідомляє, що, розмовляючи з батьками, Кейт зазначила, що її син, 10-місячний принц Луї, уже вчиться ходити та робить перші кроки. Фото Рейтер.

 

 

Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ