Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Королівська пара у Вельсі

Кейт та Вільям все частіше виходять разом
7 серпня, 2020 - 11:38
Королівська пара у Вельсі. Фото Рейтер

Герцог і герцогиня Кембриджські почули, як бізнес та родини боролися в пандемії під час поїздки до південного Вельсу.

Королівська пара була на острові Баррі, де знімалася телевізійна комедія «Гевін та Стейсф», але Вільям визнав, що ніколи не дивився шоу. Вони також грали в ігри в аркаді, яка була постановкою для слотів у серіалі.

Пізніше родина зустріла мешканців та членів їхніх сімей у будинку опіки в Кардіффі. Принц Вільям і Кетрін почули, як люди боролися з тим, що не могли відвідати своїх близьких у розпал карантину.

Минулого року близько 424 000 відвідувачів вирушили на острів Баррі, щоб грати на ігрових автоматах і насолоджуватися морським курортом, добре відомим шанувальникам «Гевіна і Стейсі».

Вільям та Кейт побували у місцях, де знімалися деякі сцени сріалу — торгівельному центрі, де працювала Несса та її роботодавець Стейсі Марко та кафе Марко,  але герцог зізнався, що ніколи не бачив популярного серіалу.

«Це один з небагатьох серіалів, які я ще не дивився. Я ніколи насправді не дивився. Але я знаю, скільки тут зроблено для економіки, і це чудова серіяф» — зазначив принц.

Королівська пара також відвідала пляжні хатини на набережній, встановлені у рамках проекту регенерації Ради Вале Гламоргану в 6 мільйонів фунтів стерлінгів. Пізніше того ж дня вони поїхали до дому «Shire Hall Care Home» у Кардіффі, де поспілкувалися з персоналом, мешканцями та членами їхніх сімей у саду будинку.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: