Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Новий навчальний рік розпочинається!

Яку школу відвідають молодші члени британської королівської родини?
28 серпня, 2020 - 12:01
Новий навчальний рік розпочинається! Фото Рейтер

Семирічний принц Джордж та п’ятирічна принцеса Шарлотта лише за лічені дні від повернення до навчання в школі Томас Баттерсі. Джордж піде на третій рік навчання, тим часом його молодша сестра Шарлотта почне перший рік у престижній лондонській приватній школі, вона знаходиться всього за 15 хвилин ходьби від їхнього будинку в Кенсінгтонському палаці.

Принц Джордж повинен був залишити школу лише за чотири роки, а Шарлотта — за шість, але були оголошені плани створити середню школу по сусідству. Королівські діти матимуть можливість навчатися у старшій школі Томаса, коли їм виповниться 11 років — це означає, що брати і сестри могли б здобувати освіту в цьому ж закладі до досягнення ними 18-річного віку.

Новий проєкт школи, який відкриється у 2021 році, показує, що студенти матимуть можливість вивчати низку нових цікавих предметів, зокрема уважність, громадянськість та надихаючий спосіб життя.

«Ми пропонуємо прогресивну освіту світового класу, яка спрямована на перспективу, в основі якої лежать цінності. Наша мета — підготувати студентів чудово не лише до наступного етапу їх навчання, а й до їхнього життя»— зазначається у рекламних проспектах навчального закладу.

У навчальній програмі додається: «В основі нашої навчальної програми лежить концепція «розумового мислення», покликана розвивати у наших учнів сили творчості, критичного мислення, співпраці та спілкування».

У перші три роки студенти Баттерсі Томаса навчаються за допомогою академічно суворих навчальних експедиціях, заснованих на про’ктах, тематичних дослідженнях, польових роботах, ретельно плануючи надихнути їх на роздуми і роботу в якості професіоналів, вносячи свій внесок в високоякісну роботу з автентичною аудиторією, що виходить за межі класу.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: