Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Підтримка принца – «Нескореним»

Герцог Сассекський під час візиту до Шеффілда побував на тренуванні ветеранів, які готуються до Invictus Games-2020 у Гаазі
2 серпня, 2019 - 13:26
Герцог Сассекський під час візиту до Шеффілда побував на тренуванні ветеранів. Фото Рейтер

Під час нещодавніх відвідин Шеффілда британський принц Гаррі взяв участь у відкритті нового крила дитячої лікарні, де поспілкувався з маленькими пацієнтами, їхніми рідними та лікарями, а також побував у місцевому університеті, де ознайомився зі студентськими досягненнями в реабілітаційному проєкті, що використовує технології віртуальної реальності для полегшення життя людей з ампутаціями. А насамкінець герцог Сассекський відвідав тренування британських «Нескорених», зокрема змагання з баскетболу на колясках, пауерліфтингу і плавання. У десятках коментарів, що з’явилися під цією інформацією на офіційній сторінці британської королівської родини, користувачі захоплено відзначають щирість принца Гаррі в підтримці людей, пишуть: «Він — справді син своєї Матері».

Нагадаємо, саме Гаррі є засновником Invictus Games — спортивних змагань для ветеранів, які отримали поранення під час бойових дій. Перші «Ігри Нескорених» відбулися у 2014 році, а наступні пройдуть 2020 року в Гаазі, де візьмуть участь понад 350 військовослужбовців з пораненнями та ампутаціями. Відвідані герцогом Сассекським змагання є частиною національного відбору. Але готуються не тільки британські, а й українські «Нескорені» — уже 8 вересня відбудеться національний відбір на «Ігри Нескорених-2020». Фото Рейтер.

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 
Рубрика: