Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Повінь унаслідок рекордних опадів

У китайській провінції Хенань ліквідують наслідки катастрофи
30 липня, 2021 - 13:08
У китайській провінції Хенань ліквідують наслідки катастрофи.Фото Рейтер

У китайській провінції Хенань унаслідок рекордних опадів минулого тижня сталася катастрофічна повінь Вода затопила вулиці, і річки вийшли з берегів. Ураган пошкодив греблю Іхетань недалеко від міста Лоян — в конструкції з’явився 20-метровий пролом. Тож влада відправила солдатів народно-визвольної армії на порятунок. Вантажівки підвозили людям воду та їжу, а як солдати клали мішки з піском, щоб заповнити прогалини в річкових дамбах, які залишили райони під водою. Унаслідок негоди та її наслідків у провінції Хенань загинули щонайменше 58 людей, повідомляло видання www.independent.ie 25 липня.

Прямі економічні збитки по всій Хенані оцінювались у 13,9 мільярда юанів (1,6 мільярда фунтів стерлінгів), повідомляло офіційне агентство новин Сіньхуа.

У повідомленні також ішлося, що понад 3800 будинків зруйнувалось по всій провінції, а 920 000 людей евакуювали.

До речі, відразу кілька представництв компаній-казино в Китаї минулого тижня заявили про те, що виділять по $1,25 млн на боротьбу з наслідками повеней. Серед цих компаній — MGM China (Лас-Вегас), Wynn Macau Limited (Лас-Вегас), Sands China (Лас-Вегас), Galaxy Entertainment Group (Гонконг), Melco Resorts (Гонконг), повідомляло azart.nv.ua.

На фото: Солдати мішками з піском намагають закрити ділянку набережної вздовж річки Вей, яка вийшла з берегів і затопила будинки, після сильних опадів у Сіньсяні, провінція Хенань, Китай, 24 липня 2021 року. Фото Рейтер

Газета: 
Рубрика: