Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Приклад для нації

Британські королівські особи зробили щеплення від Covid-19
12 лютого, 2021 - 12:12
Британські королівські особи зробили щеплення від Covid-19. Фото Рейтер

Днями принц Уельський і герцогиня Корнуольська отримали щеплення від Covid-19, заявив Кларенс Хаус. А місяць тому щеплення зробили британська королева Єлизавета ІІ та принц Філіп, повідомляє bbc.com. У повідомленні нагадується, що принц Чарльз (72 роки) та Камілла (73) перебувають у віковій групі 70 років і старше. Видання нагадує, що в березні минулого року принц Чарльз отримав позитивний результат тесту на коронавірус після появи легких симптомів хвороби. А у червні принц поділився, що через два місяці після перенесеної хвороби у нього ще не повністю відновилися нюх і смак.

Королівські особи увійшли до 12,6 мільйона людей у Великобританії, які на сьогодні отримали принаймні одну дозу вакцини. Люди віком понад 70 років — серед 15 мільйонів, яких вакцинують на першому етапі програми імунізації Великобританії. Уряд країни поставив завдання вакцинації всіх цих людей до 15 лютого. Нагадаємо, щеплення від COVID-19 у Великобританії відбуваються на добровільній основі.

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 
Рубрика: