Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Річниця ухвалення «омнібус»-закону

Індонезійці нагадали про масштабні протести... протестом
8 жовтня, 2021 - 11:10
Індонезійці нагадали про масштабні протести... протестом.Фото Рейтер

На початку жовтня минулого року в Індонезії було ухвалено так званий Omnibus закон, комплексний закон про створення робочих місць, покликаний сприяти впровадженню прогресивних змін. Водночас він ще до затвердження викликав серію демонстрацій і цивільних протестів. Демонстрації розпочалися 13 січня 2020 року, поки ще розроблявся законопроєкт, що його уряд вважав життєво необхідним для стимулювання обробної промисловості країни та іноземних інвестицій. Протестувальники зі свого боку були стурбовані впливом закону на охорону навколишнього середовища та умови праці, ідеться на сторінці в англомовній Вікіпедії, присвяченій протестам. Як писали медіа, ухвалений закон передбачав скорочення виплат співробітникам при звільненні, нові правила щодо залучення позаштатних працівників. Також закон зробив менш жорсткими вимоги до проведення перевірок впливу того чи іншого проєкту на довкілля. Протестуючи, індонезійці виступали і проти президента Джоко Відодо.

На фото: Протестувальники в костюмах із іспанського серіалу «La Casa de Papel» тримають плакати біля парламенту Індонезії з вимогами викорінити корупцію та відзначити національний день антиолігархії після ратифікації так званого омнібус-законопроєкту у Джакарті, Індонезія, 4 жовтня 2021 року

Газета: 
Рубрика: