Я знав, що я на правильному шляху й боротьба за незалежність — закономірна й обов'язково закінчиться перемогою
Левко Лук'яненко, дисидент і політик, Герой України

Тиждень дитячого хоспісу в Британії

Як королівська родина відзначила резонансну соціальну подію
25 червня, 2020 - 17:04
Тиждень дитячого хоспісу в Британії

Герцогиня Кембриджська пообіцяла посадити соняшник на згадку про хлопчика, чий брат зібрав тисячі фунтів на хоспіс, де доглядали за ним. Кейт Міддлтон спілкувалася з 13-річним Стюї Дельфом, який минулого місяця керував спонсоруванням п’яти тисяч фунтів щодня, щоб згадати свого дев’ятирічного брата Фрейзера, що помер у січні.

У цьому відеовиклику присвяченому Тижні дитячого хоспісу до Кейт також приєдналася герцогиня Корнуолська.

«Я чула, що ви зібрали багато коштів, що дивовижно», — сказала Кейт підлітку. Стюї розповів герцогиням, що його надихнув 100-річний капітан військово-морських сил, сер Том Мур.

Камілла зазначила: «Капітан Том багато зробив для цієї країни, чи не так? Він надихнув так багато людей».

Дві герцогині розмовляли з підлітком, його батьками Стюартом і Карлою Дельф із Хантінгдона, Кембриджшир, та представниками Південно-Західного дитячого хоспісу, а також Хелен і Дуглас-хаусу, в яких покровителькою виступає леді Камілла; та дитячих хоспісів Східної Англії, кожен з яких патронує Кейт Міддлтон.

Під час відеодзвінку герцогиня Корнуольська зазначила: «Ми хотіли б подякувати всім, хто працює для хоспісів у Великобританії за неймовірну роботу, яку ви виконуєте, дозволяючи сім’ям цінувати свої моменти разом».

Вони почули, як кожен хоспіс у Мілтоні, неподалік Кембриджа, де Фрейзер проводив свої останні тижні, побачив різке падіння збору коштів через коронавірцсну кризу. Стюї, вирішив зібрати 500 фунтів, щоб подякувати персоналу за допомогу Фрейзеру в його останні дні. «Фрейзер був не просто моїм братом, він був моїм найкращим другом», — сказав хлопець.

Стюї зібрав близько 16000 фунтів стерлінгів, а за подарунковою допомогою його сума становить 18 500 фунтів стерлінгів.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ