Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

В підтримку рідкісних пород

Принц Уельський відвідав ферм-парк
3 липня, 2020 - 11:54
Принц Уельський відвідав ферм-парк. Фото Рейтер

Принц Чарльз відвідав парк ферми Адама Хенсона Котсуолл в середу, 1 липня, щоб висвітлити важливу роботу акредитованих ферм-парків для виживання рідкісних британських порід та заохотити відвідувачів повернутися до фермерських парків, коли вони знову відкриються, що обіцяють у суботу. Господар ферми зауважив: «Була велика честь вітати принца Уельського в парк ферми Котсуолд, перш ніж ми знову відкриємося для публіки 4 липня».

Він продовжував: «Його Королівська Високість неймовірно обізнаний у сільському господарстві, виробництві їжі та сільському туризмі. Він висловив своє заохочення, що багато поколінь родини повинні повернутися на свіже повітря, щоб насолодитися всім, що приносить сільська місцевість. Він був особливо вражений нашим кемпінгом та новими будинками заходу та важливістю відпочинку для сільського бізнесу».

Траст виживання рідкісних порід — національна благодійна організація, яка працює на забезпечення майбутнього рідкісної породи худоби та коней, а ферма Парк Котсуолд — один із 21 аграрних парків, акредитованих за програмою, які доглядають за одними з найбільш рідкісних та критично зникаючих порід Великобританії сільськогосподарських тварин.

Коли він відкрився в 1971 році батьком Адама, Джо Хенсоном, парк Ферми Котсволд став першим акредитованим на ферму парком, а принц Уельський — його покровителем з 1986 року.

Такі атракціони, як Парк ферм Котсуолд, втратили прибуток відвідувачів після того, як місяці були закриті на тлі закриття шлюбу, але все-таки довелося покрити звичайні витрати на утримання, годування та догляд за своїми тваринами.

Крістофер Прайс, виконавчий директор, сказав: «21 фермерський парк, акредитований за стандартами, доглядає за нашими найрідкіснішими місцевими породами і є життєво важливим для забезпечення їх виживання в майбутньому. Усі вони беруть участь у вирішальних програмах розведення природоохоронної діяльності, а також пропагують переваги корінних порід. Найближчі кілька місяців будуть дуже складними для фермерських парків, і коли вони планують безпечно відкритись, ми всі можемо їх підтримати і зберегти рідкісні породи, відвідуючи їх якомога швидше і регулярно повертаючись протягом року, щоб спостерігати, як тварини змінюються і ростуть. Я вдячний Його Королівській Високості Принцу Уельському за всю його підтримку виживанню рідкісної породи худоби та коней, і я вдячний Адаму Хенсону та Котсволдському фермерському парку за те, що він сьогодні приймав візит.  Фото Рейтер.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: