Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Вільям та Кейт збираються «додому»

Пара планує переїхати до старого будинку
4 вересня, 2020 - 11:58
Кейт Міддлтон і принц Вільям планують переїхати до старого будинку. Фото Рейтер

Кейт Міддлтон і принц Вільям залишалися у своєму заміському будинку, Анмері Холл у Норфолку, з моменту початку пандемії коронавірусу, але пара готується повернутися до свого будинку, квартири 1А у Кенсінгтонському палаці в Лондоні.

Коли у березні, школи закрилися на тлі кризи, і Кейт і Вільям прийняли рішення про домашнє навчання своїх двох старших дітей: принца Джорджа, принцеси Шарлотти (їх молодшому синові принцу Луї всього два роки).

Зараз школи мають знову відкритись з новим терміном, який розпочнеться 7 вересня, включаючи школу Томаса в Баттерсі, де вихованцями є і принц Джордж, і принцеса Шарлотта.

Поки ще не підтверджено, коли саме родина зробить свій крок, але має сенс зробити це до початку терміну, щоб запобігти тому, щоб діти більше не проходили офіційну освіту.

Раніше Вільям розповів про проблеми домашнього навчання Джорджа і Шарлотти в інтерв’ю в подкасті Пітера Крауча «Той Пітер Крауч Подкаст», коли футбольна зірка Пітер та ведучі Кріс Старк і Том Фордайс запитали, що він дізнався під час блокування.

«Можливо, моє терпіння набагато коротше, ніж я думав», — відповів Вільям. «І що моя дружина має велике терпіння. Я був трохи збентежений своїми знаннями з математики — я не можу робити математику 2-го року!»

У травні цього травня Кейт додала, що Джордж не був радий тому, що його сестра отримувала більш захоплюючі шкільні проекти. «Джордж дуже засмучується, бо хоче робити проекти Шарлотти», — пояснила вона. «Тому що робити такі речі, як бутерброди з павуком, набагато крутіше, ніж робити грамотну роботу!»

Джордж почнеться з 3-го року, коли повернеться до школи в Лондоні, а його молодша сестра Шарлотта почне 1-й рік.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: