Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Як завжди, елегантна...

Британські ЗМІ — про особливості візиту королеви до компанії з 200-річною історією
9 листопада, 2018 - 13:26
Єлизавета II побувала на урочистому відкритті нової штаб-квартири британської багатонаціональної компанії по управлінню активами Schroders. Фото Рейтер

Лондон. Королева Великобританії Єлизавета II побувала на урочистому відкритті нової штаб-квартири відомої британської багатонаціональної компанії по управлінню активами Schroders, що була заснована в Лондоні в 1818 році. Як зазначає Daily Mail, королева здійснила прогулянку будівлею та наголосила, що вражена краєвидом, який відкривається з її вікон, адже з них видно такі лондонські визначні місця, як собор святого Павла, хмарочос Gherkin і оглядове колесо «Лондонське око». Її Величність навіть пожартувала, що це може відволікати працівників. «Досить складно сконцентруватися — постійно дивишся у вікно», — зазначила Єлизавета. Вона також зустрілася з учнями компанії, яким пропонують виконувати певну роботу в ній одразу після завершення школи, працівниками, які є колишніми військовими, та групою, що відповідає за різноманіття на робочому місці. Крім того, королеві представили кілька артефактів компанії, що має понад 200-літню історію, серед яких є золотий глобус, повідомляє Express. ЗМІ також помітили, що 92-річна монархиня виглядала, як завжди, дуже елегантно в теплому пальто блакитного кольору та капелюсі такого ж кольору. Фото Рейтер.

 

 

Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 
Рубрика: