Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

Zoom-вітання науковцям від принца

Герцог Кембриджський поспілкувався з тими, хто сприяв розробці вакцини від COVID-19
26 листопада, 2020 - 17:39
Герцог Кембриджський поспілкувався з тими, хто сприяв розробці вакцини від COVID-19. Фото Рейтер

Цього тижня принц Вільям поспілкувався з тими, хто сприяв розробці в Оксфордському університеті, і подякував дослідникам. Герцог Кембриджський мав відеорозмову з професором Ендрю Поллардом, вакцинологом, професором Сарою Гілберт, професором Луїзою Річардсон (на фото).

Герцог Кембриджський заявив, що він «у захваті», що дослідники здійснили це після місяців роботи в боротьбі з коронавірусом, передає www.thesun.co.uk. Під час дзвінка Вільям сказав, що це «дивовижне досягнення», додавши: «Молодці, я так радий за всіх вас. Ще в червні я побачив на обличчях усіх, скільки часу та зусиль на це витрачається, і я міг переконатися, що на всіх чинився великий тиск, тому я надзвичайно втішений». Нагадаємо, експерти високо оцінили так звану оксфордську вакцину.

Розмовляючи з майбутнім королем, експерти заявили, що вакцина базується на десятиліттях досліджень — і буде «трансформаційною» протягом наступних шести місяців у боротьбі з ковідом. Професор Сара Гілберт сказала принцу Вільяму: «Ми прагнули вакцини для світу, а не лише для країн з високим рівнем доходу, не лише для цієї країни».

Видання нагадує, що відеодзвінок відбувся після того, як принц Вільям відвідав Оксфордську групу з розробки вакцини в червні. Фото Рейтер.

Рубрика: