Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Короня «Дня» митцівні «Модуль» — за успішне протистояння епідемії

30 грудня, 2020 - 11:09

Митцівня «Модуль» знаходиться в колишній міліцейській (!) друкарні, в самому центрі Дніпра. Пів десятка кімнат, фарбованих у чорне. Є концертний майданчик, студія звукозапису, репетиційна база, танцпідлога, бар-кава, чіл-аути — зали для негучного відпочинку. Перед входом у теплу пору ді-джей за пультом на тлі стіни, розписаної абстрактним муралом, озвучує атмосферу. У дворі під деревами стоять столи і стільці, поруч народ ріжеться в настільний теніс. В сусідній будівлі пари середнього віку вчаться танцювати сальсу.

Назвати це місце нічним клубом — сильно звузити його значення. Це і клуб, і сцена, і громадський центр, і сквот. Тут уже через 5 хвилин почуваєшся і як удома, і як де-небудь у Берліні водночас. Для сотень молодих дніпрян(ок) саме існування «Модуля» є однією з вагомих причин, щоб лишатися в місті.

Всеукраїнської відомості дніпровська митцівня набула під час карантину, ставши партнером онлайн-фестивалів «Інтерсіті Live». Музиканти виступали всередині, публіка сиділа надворі і дивилася виступи з екрану, все транслювалося в Інтернеті. Підключалися артисти з інших міст і місць, навіть з Антарктиди. Недавно тут відкрилася власна фірма звукозапису Dnipropop. Усупереч епідемії це місце не просто виживає, а продовжує продукувати культурні сенси.

Заснували «Модуль» Микита КОЗАЧИНСЬКИЙ і Євген ГОНЧАРОВ.

Микита народився  в Дніпрі в 1986. Закінчив Хіміко-технологічний університет за фахом «автоматизація виробничих процесів». У 2008-2014 — кризовий менеджер у кількох ІТ-компаніях, у 2014-2016 президент благодійного фонду, метою якого була адвокація прав людей, що втратили кінцівки під час війни на сході України

Євген народився в Дніпрі в 1986. Вчився у Дніпровському університеті економіки та права ім. Альфреда Нобеля. Магістр за фахом «менеджмент організацій».  Працює менеджером і дизайнером у компанії «Градієнт-плюс», яка виготовляє рекламні та сувенірні сірники.  Співзасновник та співвласник  промо-групи Abstract Beats, співорганізатор фестивалів «Електропікнік» та «Атмосфера».

Восени 2016 з Микитою та Євгеном відбувся «Модуль».

І саме за такими ініціативами — майбутнє нашої культури.

Газета: