Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

Акція «Вголос»

У Києві на підтримку політв’язнів читали оповідання Олега Сенцова
12 червня, 2018 - 10:17
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Режисери, актори, продюсери, письменники та журналісти вийшли на майдан Незалежності з акцією «Вголос» на підтримку всіх політв’язнів, які перебувають у Росії.

Зі сцени вони читали уривки з різних оповідань Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування заради звільнення політв’язнів.+

«Навіть за гратами Олег висловлює свою позицію і намагається докричатися до Кремля та світу своїм голодуванням. Ми мусимо донести його голос і послугувати його рупором. Для цього будемо говорити його словами, з текстів його оповідань, — зазначили організатори події (компанія з виробництва та трансляції медіа «435 FILMS») на сторінці в Facebook. — Ми хочемо, щоб нас почуло якомога більше людей по всьому світу, адже кожна думка, кожна позиція і кожен голос може стати вирішальним у цій боротьбі».

— Такі акції мають суттєвий розголос. На справу Сенцова вже звертають увагу політики в різних країнах. Міжнародна спільнота бере участь у звільненні Олега. Сподіваємося, що ми все-таки отримаємо результат. Уже є країни, які відмовилися брати участь у чемпіонаті світу з футболу в Росії. Це маленькі кроки, але вони є, тому що Олег не припинить. Або вирішиться проблема, або він помре», — прокоментувала співорганізаторка події, акторка Анастасія САГАЙДАК.

За її словами, колеги Сенцова розіслали листи зі своїми підписами до різних посольств із проханням долучитися до звільнення режисера.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ