Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Анімаційна... вишивка про Крим

18 серпня, 2016 - 10:19

Переселенець, режисер і театральний художник Ніко Лапунов  (на фото) готує серію мультиків про життя кримчан і ситуацію з півостровом. Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Перша серія вже публічно представлена в мережі YouTube і зібрала понад 26 тисяч переглядів. Найближчими днями Лапунов готовий презентувати продовження історії в роликах.

«Це буде продовження мультфільму, в першому ролику Крим розсмоктується — те, що є в реальному часі. Потім буде те, що буде, або так — те, на що я дуже сподіваюсь», — анонсує режисер.

Ролик представлений в унікальній техніці — всі образи автор вишиває на полотні і знімає процес на відео.

Як зазначено на сайті видання, Лапунов веде блог про вишивальників, а вишивка для нього самого — хобі, яке допомагає пережити складні моменти в житті.

«Вишивання — це втеча, щоб не думати про все. Коли у тебе неустаканений побут, ти берешся за вишивання і начебто відволікаєшся. Я нещодавно почав займатись вишивкою і ось вирішив спробувати вишити мультфільм, а сюжет — це те, про що болить», — розповів автор ідеї.

Ніко Лапунов, який нині проживає в місті Миколаєві, переїхав на материкову частину України із Сімферополя.

Газета: 
Рубрика: