Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

День Тбілісі відзначили в... Києві

16 жовтня, 2013 - 10:53

На Андріївському узвозі вдруге відбулося свято грузинської культури. «Тбілісоба» — це день міста Тбілісі й свято урожаю. Як розповіли організатори, в Грузії його відзначають з великим розмахом. Головні заходи відбуваються на площі Ріке. Упродовж багатьох років у день міста проходять ярмарки, концерти, а городяни влаштовують танці й народні гуляння.  У Києві  це був фестиваль  грузинської культури.  «Тбілісоба на Андріївському» займала нижній квартал спуску — від Контрактової площі до театру «Колесо».

Іскрометні грузинські танці й музику представив ансамбль «Іберіелі», також відкрилася виставка київської художниці Майї Двалішвілі,  й відбулися літературні читання. Спеціально з Тбілісі на свято приїхав унікальний вокальний ансамбль Gordela. На майстер-класах усі бажаючі могли повчитися народних танців, з’ясувати свої знання, беручи участь у  вікторині «Я люблю Грузію», а переможець отримав чудовий приз — сертифікат на тижневе проживання в готелі NewGudauri на курорті Гудаурі. У рамках  арт-проекту «Я малюю Тбілісі»  кияни могли прикрасити стіни  майданчика «Юність на Андріївському» видами Тбілісі. Завершилося свято концертом  і демонстрацією грузинського кіно. Фестиваль  відбувся за підтримки Посольства Грузії в Україні.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 
Рубрика: