Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

«Gala Europa»

19 травня в Національній опері України відбудеться творчій вечір
17 травня, 2018 - 11:58
СОФІЯ СОЛОВІЙ

Цей концерт присвячується Дню Європи в Україні. Нагадаємо, проводити гранд-вечори в Києві в травні, на яких виступають найвідоміші співаки і музиканти світу, вже стало гарною традицією, яка розпочалася три роки тому. Автором ідеї є відомий дипломат Нікола Франко Баллоні, який зазначає: «Я пишаюсь тим, що сьогодні культурна дипломатія є одним із ключових інструментів зовнішньої політики Італії, її візитівкою, представленою традиціями, історією та культурою»...

Нинішній захід відбудеться за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Посольства Італії в Україні, Італійського інституту культури в Україні та Посольства Болгарії в Україні (сьогодні ця країна головує в ЄС).

У концерті братимуть участь: зірки з-за кордону: Марко Мішанья (альт, Італія), Веселін Михайлов (баритон, Болгарія) та Софія Соловій (сопрано, Україна — Італія), Габрієла Георгієва (сопрано, Болгарія), Гаетано ді Бакко (саксофон, Італія), а також солісти Національної опери; Валентин Дитюк (тенор), Сергій Магера (бас) та Олександр Мельничук (баритон), які виступатимуть разом із Симфонічним оркестром та хором (диригент — Микола Дядюра, хормейстер — Богдан Пліш). У програмі пролунають твори: В.А.Моцарта, Л.Бетховена, Дж.Россіні, Дж.Верді, С.Монюшка, Ж.Бізе, М.Лисенка, Дж.Пуччіні, П.Ітурральде, а також відбудуться прем’єри, які написані Марена Маре, Антоніо Ролла і Даріуса Мійо.

Аліса АНТОНЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments