…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Гарний настрій гарантовано

4 жовтня у Будинку офіцерів відбудеться прем’єра вистави «Прими»
30 вересня, 2016 - 12:17
У КОМЕДІЇ «ПРИМИ» РОЛЬ АВАНТЮРИСТА ДОКТОРА МАЙЕРСА ЗІГРАЄ ПОПУЛЯРНИЙ АКТОР ДМИТРО ЛАЛЄНКОВ / ФОТО МИХАЙЛА МОЙСЕЄВА

В основу антрепризи Георгія Хостікоєва і Марини Ягодкіної покладена комедія положень «Примадонни» відомого бродвейського драматурга Кена Людвіга, де щедро «замішені»  веселі авантюри, несподівані перевдягання, пісні та танці... Голові герої — два молодих дотепники, Джек і Лео, яким дуже  бракує грошей, а їхні намагання покращити свій «бюджет» за рахунок власних акторських здібностей виявляються марними.  Та одного разу життя підкидає хлопцям сюжет для невеличкої вистави, за який  якій вони хапаються,   і досить жваво розігрують ролі... дівчат — претенденток на спадок мільйонерки, нібито їхньої родички. У розпалі цієї гри до кожного з шукачів карколомних пригод несподівано приходить справжнє кохання...

За словами Георгія Хостікоєва, виконавця ролі Лео, їм із колегою Андрієм Джеджулою (Джек) найтяжче було навчитися ходити на... підборах. Сюжет п’єси К. Людвига суттєво доповнила Марина Ягодкіна, яка  поставила і грає у виставі  «Прими» роль  Мег.

— Зараз багато антреприз, але часто то халтура для підробітку зірок. Актори не заморочуються, «посвітять обличчям», походять між двома стільцями по сцені і все. У нас вийшла повноцінна вистава — з гарними декораціями і костюмами, — розказав Г. Хостікоєв. — До постановки ми з Мариною Ягодкіною залучили популярних акторів театру, кіно і телебачення, зокрема: Андрія Джеджулу, Дмитра Лалєнкова, Олега Прімогенова, Крістіну Синельник, Артема Мяуса  та Інну Крамаренко. Танці поставила головний балетмейстер Національного театру ім. І. Франка Ольга Семьожкіна, а яскраві  костюми створила художник Іріна Недзвецька. На генеральну репетицію ми запросили поранених бійців АТО, які лікують у Центральному військовому шпиталі та членів родин переселенців зі сходу та Криму, аби на публіці перевірити свою нову роботу. Глядачі жваво реагували на дійство, а потім підходили до нас і дякували за гарний настрій, який ми подарували своєю грою. Після прем’єри у Києві  в наших планах — показати виставу «Прими» у різних містах України.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: