Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Гроші знайшли!

Україна візьме участь у Дитячому Євробаченні-2018
3 серпня, 2018 - 12:05

Нагадаємо, «День» у №№ 120 і 122-123 підіймав питання про те, що вперше за історію міжнародного пісенного змагання наша країна не приймала би участь у конкурсі і могла втратити шанс заявити про себе у світі у позитивному контексті і як частина культурної дипломатії нашої держави. Як пояснювало нашій газеті  керівництво  Національної суспільної телерадіокомпанії України головна причина - фінансові проблеми.

Вчора прес-служба «Суспільного мовлення» ПАТ «НСТУ» повідомила гарну новину: «Попри тотальне недофінансування компанії, Національна суспільна телерадіокомпанія України проведе національний відбір для участі України у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2018, щоправда відбірковий етап відбудеться онлайн...

Національна суспільна телерадіокомпанія України сподівається, що уряд виконає свої зобов’язання та дофінансує НСТУ згідно із законом "Про суспільне телебачення та радіомовлення України".

Станом на 2 серпня Європейська мовна спілка вже підтвердила участь України в конкурсі на основі зобов’язання НСТУ сплатити необхідні внески восени.

Таким чином Україна стала двадцятою країною, що братиме участь у міжнародному пісенному конкурсі».

Нагадаємо, Дитячий пісенний конкурс Євробачення – щорічний міжнародний конкурс для дітей віком до 15 років, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments