Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

Казка і бал

На головній сцені нашої країни у Палаці «Україна» проходять Президентські новорічні програми для дітей та молоді
29 грудня, 2005 - 00:00

Усіх гостей запрошують прийти за півгодини раніше до початку казки «Чарівний дарунок Діда Мороза», щоб діти не тільки роздивилися, як гарно вбраний палац, а й познайомитись зі своїми однолітками. Поспілкуватися з казковими героями, веселими клоунами, разом поводити хороводи, поспівати, потанцювати, відгадати загадки і отримати призи особисто від Діда Мороза і Снігуроньки.

Постановка казки «Чарівний дарунок Діда Мороза» досить незвична — в ній використовуються різні жанри: театральне дійство, циркові та естрадні номери. У казці грають не тільки професійні актори, а й студентські та дитячі колективи: ансамблі «Пульс», «Україна» і «Світанок», Національний оркестр народних інструментів України, цирковий колектив «Ікарійські ігри» та інші. До речі, вперше на сцені палацу використовуються різноманітні спецефекти — лазери, комп’ютерна графіка, піротехнічні феєрверки, різнокольорові дими...

А ввечері, з 2 по 10 січня, до палацу запрошують студентів та старшокласників на Новорічні молодіжні бали. У програмі будуть виступати популярні виконавці нової хвилі сучасної естради: Наталя Валевська (її глядачі запам’ятали після перемоги у телепрограмі «Шанс-3»), Анрi Джохадзе (переможець номінації «Голос року» — Грузія), Дмитро Кочеровський (Білорусь), група «Платина». У концерті виступлять майстри — Хор ім. Г. Верьовки, а також глядачі побачать незвичні акробатичні номери, захоплюючі трюки, а ще їх чекає багато цікавих сюрпризів.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments