Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Кохання і магія

У Києві знімають мультфільм у форматі 3-D «Руслан і Людмила»
5 лютого, 2016 - 10:59
ФОТО З САЙТА ANIMAGRAD.COM

Кошторис стрічки складає $5 млн. Повнометражний мультфільм «Руслан і Людмила» нині триває на київській студії «Анімаград».

В основі сюжету — поема Олександра Пушкіна, але в переформатованому, оновленому форматі. Ця дивна історія відбулася в часи відважних лицарів, прекрасних принцес і темних чаклунів. Головний герой — мандрівний артист Руслан. Він знайомиться з князівської донькою Людмилою. Незважаючи на різницю становища в суспільстві, вони закохуються одне в одного. Але щастя триває недовго. Підступний чаклун Черномор викрадає Людмилу. І Руслан вирушає на її пошуки ...

 — Це нове прочитання класики, — підкреслює продюсер Єгор ОЛЕСОВ. — Готується версія і для закордонного глядача (фільм називатиметься «Викрадена принцеса» і нещодавно у США було представлено цей арт-проект на міжнародному кіноринку). Рівень нашої анімації вразив зарубіжних партнерів.

Мультфільм робимо за найновішими комп’ютерними технологіями. Характери допомогли розробити голлівудські консультанти. Зніматимемо англійською. Для озвучування персонажів ведемо переговори з агентами голлівудських зірок. Буде багато пісень під живий оркестр. А в Україні стрічку дублюватимуть наші популярні актори.

Прем’єру мультфільму заплановано на наступний рік, а на телеекранах її покажуть на «Новому каналі». До речі, зараз студія «Анімаград» працює ще над кількома анімаційними повнометражними фільмами — «Мавка. Лісова пісня», «Робінзон» та «Роксолана».

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 
Рубрика: