Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Коротко / КУЛЬТУРА

13 жовтня, 2011 - 00:00

Кіно-Адам для «Втраченого раю»

Мексиканський співак і актор Дієго Бонета зіграє Адама у фільмі «Втрачений рай» за однойменною поемою Джона Мільтона. Про це повідомляє Lenta.ru, посилаючись на сайт Deadline. На відміну від літературного першоджерела, кіноверсія «Втраченого раю» буде бойовиком. Картина зніматиметься у форматі 3D. Її режисером призначений Алекс Пройас («Ворон», «Я, робот», «Знамення»). Раніше вже повідомлялося, що роль Люцифера у фільмі Пройаса виконає Бредлі Купер, а архангела Михаїла зіграє Бенджамін Уокер. Роль архангела Гавриїла пропонувалася Кейсі Аффлеку. Як кандидатка на роль Єви розглядалася Камілла Белль. Зйомки фільму «Втрачений рай» мають розпочатися у січні 2012 року. Зараз Бонета знімається у головній ролі в мюзиклі «Рок на віки». Разом із ним у цій картині зайняті Том Круз, Кетрін Зета-Джонс, Пол Джаматті, Алек Болдуїн, Малін Акерман і Рассел Бренд.

Клоун пише трилогію

В’ячеслав Полунін випустить автобіографічну трилогію, в якій розповість про свій життєвий і творчий шлях. Перша частина мемуарів, у якій розповідається про недавні події з життя артиста, вийде в листопаді, повідомляє РІА «Новости». Дві інші частини артист (один із засновників театру «Лицедеи») присвятить більш раннім періодам. Таким чином, мемуари Полуніна вийдуть не в хронологічному порядку, проте, за словами клоуна, він вирішив зробити це спеціально. «Так читачі ознайомляться з теперішнім періодом мого життя, дізнаються, що відбувається зараз, а потім логічно зрозуміють, що було на самому початку. Думаю, їм сподобається, адже я за фахом фантазер», — розповів артист агентству. Полунін також зазначив, що працював над книгою все життя. У тій частині, яка буде опублікована восени цього року, клоун детально описує, як створювалося «Снігове шоу» і розповідає про нові проекти. Книга ілюструється фотографіями Володимира Мішукова, який знімав Полуніна впродовж багатьох років. За словами В’ячеслава Полуніна, ця трилогія стане початком його «книжкового проекту»: артист планує написати ще з десяток книжок. Минулого тижня В’ячеслава Полуніна нагородили орденом «Дружби». Артист також є лауреатом декількох премій, зокрема британської премії імені Лоуренса Олів’є — «Тріумф» і Царськосельської художньої премії.

«Мудрість всесвіту»

Так Ірина Новікова назвала свою персональну виставку, що проходить у столичній галереї «Печерська» (Культурологічний центр Українського товариства охорони пам’яток історії та культури). В експозиції не лише живопис, а й поезія та проза художниці. При цьому тексти та картини абсолютно рівноправні, й водночас вони цікаво доповнюють одне одного. Живопис Ірини Новікової — яскравий, декоративний, гранично щирий, насичений образами й символами. Вони можуть бути простодушно-казковими («Метелик», «Казка»), романтично-піднесеними («Одноріг», «Чаша Грааля»), поетичними («Сакура», «Водопад», «Зірка», «Фонтан», «Мереживо»), але завжди — абсолютно прозорими й бездонно-глибокими в своєму тлумаченні. Невипадково серед символічних композицій художниці є й «духовні портрети» найближчих їй людей («Коханий чоловік», «Донечка», «Ольга»), повідомляє Оксана ЛАМОНОВА.

«ТIК» вирушив у «Весільне» турне

Це вже четвертий усеукраїнський тур гурту. Нині він відбувається на підтримку альбому «Весільний», який вінницькі хлопці готували близько двох років. До альбому увійшли як уже відомі хіти («Для мами», «Сірожине пірожине»), так і нові композиції. За словами генерального директора MOON Records Андрія Пасічника, чий музичний лейбл випускав альбом, «ТІК» обігнав за продажами дисків навіть «Океан Ельзи». Тому MOON Records готує до випуску й подарунковий варіант альбому «Весільний». Усеукраїнський тур гурт розпочав з рідної Вінниці. Планується, що «ТІК» виступить у 25 містах України, для кожного з яких учасники колективу підготували особливі сюрпризи, повідомляє сайт www.tik.ua. «Ми хочемо заїхати в кожне місто й разом із нашими шанувальниками поспівати, потанцювати та поспілкуватися, — каже лідер гурту Віктор Бронюк. — Треба поставити виразну крапку на кінці літа й перейти у «зимову сплячку» під звуки нашої музики». Завершиться «Весільний» тур грандіозним концертом у київському Палаці спорту 15 листопада. Одним із сюрпризів вечора стане дует із Іриною Білик, з якою Віктор Бронюк заспівав пісню «Не цілуй».

Газета: 
Рубрика: