Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Коротко / КУЛЬТУРА

18 серпня, 2007 - 00:00

Життя у стилі Морріссі

Про прихильників творчості британського співака випустять документальний фільм, повідомляє lenta.ru, посилаючись на NME. Автор стрічки Passion Just Like Mine — незалежний режисер Керрі Коч. Зараз вона вже закінчує роботу над фільмом. У картині прихильники Морріссі розповідатимуть про те, як пісні кумира вплинули на їхнє життя. Вже зараз в інтернеті можна знайти кілька треків. Нагадаємо, Морріссі (повне ім’я — Стівен Патрік Морріссі) заснував групу The Smiths разом із гітаристом Джонні Марром 1982 року. Колектив випустив чотири повнометражні студійні альбоми, що сильно вплинули на британську гітарну музику 1990-х років. 1987 року група розпалася, але Морріссі продовжив виступати та записувати сольні платівки.

Андрій Миронов, 20 років потому

Знаменитого актора як і раніше обожнюють глядачі, ним захоплюються та пам’ятають. У Московському театрі сатири грали виставу, присвячену Миронову — «Андрюша». У ній брали участь багато хто з його колишніх партнерів. Зараз у театрі, як і раніше, є гримерка, де він готувався до виходу на сцену. В ній — меморіальні речі, фотографії. Одним словом, усе так, як було за життя актора, інформує ІТАР-ТАРС. «Шкода, що Андрій так рано пішов, за ці 20 років він би розкрився фантастично», — засмучується вдова актора, також відома актриса Лариса Голубкіна... Друзі великого актора згадали героя «Солом’яного капелюшка», «Людини з бульвару Капуцинів», «Небесних ластівок», «Діамантової руки», «Звичайного дива», «Бережися автомобіля» і ще багатьох інших кінострічок. І, звичайно ж, прекрасного Фігаро, який був зіграний на театральній сцені. Під час одного з актів цієї легендарної вистави Миронов помер. Говорять, так трапляється лише з великими акторами. Знаменитому артисту було лишень 46 років. На сцені Ризького театру опери та балету Андрій Миронов знепритомнів за кілька хвилин до кінця вистави «Одруження Фігаро». Його відразу ж доставили до місцевої лікарні, де, за два дні, о 5-й годині 35 хвилин, він помер. Похований актор у Москві на Ваганьковському кладовищі. Але Миронов продовжував жити на екрані: виходили фільми за його участю, диски з його піснями. Через 11 днів після похорону у прокат вийшла стрічка «Людина з бульвару Капуцинів», який Андрій Олександрович так і не побачив на широкому екрані. За рік ще один фільм — «Слідопит» за романом Купера. 1989 року було започатковано Міжнародний фестиваль акторської пісні ім. Андрія Миронова, а його ювілей — 60-річчя від дня народження — відзначили випуском колекційної марки з його зображенням.

Газета: 
Рубрика: