Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Локдаун не вирок!

14 квітня музичниий проєкт «Ідилія» представлять онлайн
13 квітня, 2021 - 10:54

Нагадаємо, Національна філармонія України до 30 квітня транслює тричі на тиждень записи фрагментів із концертів 157-го сезону. Так, у понеділок, середу та у п’ятницю о 20.30, трансляції відбуваються на офіційних сторінках Національної філармонії України у соціальній мережі Facebook  та на каналі YouTube (режисер трансляцій — Олексій Койчуренко).

14 квітня представлять  запис, який був записаний  10 серпня минулого року —  цей  концерт відбувся у рамках фестивалю «Літні музичні промені», де Національний камерний ансамбль «Київські солісти» під орудою Ігоря Пучкова (на фото) представив проєкт із назвою «Ідилія». Звучатимуть твори Леоша Яначека, Жуля Массне та Мирослава Скорика, в яких композитори-класики ХІХ та ХХ століть відтворюють красу життя.

Маестро Ігор Пучков працює  у Національному камерному ансамблі «Київські солісти» з 2019 року. Він закінчив Національну музичну академію України  по класу скрипки та оперно-симфонічного диригування. Як артист оркестру працював в Philharmonie der Nationen (ФРН), L`Orchestra I sedici (ФРН), Національному президентському оркестрі, Barock orchester Berlin (ФРН, Штефан Бєвьєр), Національному заслуженому академічному оркестрі України. Гастролював у Західній Європі, США, ПАР, КНР.

У 2016 році заснував та очолив формацію молодих українських виконавців «Київський молодіжний оркестр». Як диригент співпрацював із Національною оперетою України, Ансамблем класичної музики ім. Б. Лятошинського, Державним академічним естрадно-симфонічним оркестром України, Симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії, Оркестром оперної студії НМАУ, Дніпропетровським академічним театром опери та балету, брав участь у багатьох фестивалях України.

Підготувала Тетяна ПОЛІЩУК, «День». Фото надане ансамблем «Київські солісти»
Газета: 
Рубрика: