Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

«Любофф!» іде на... рекорд

23 травня у Київському Молодому театрі представлять виставу, яка прикрашає афішу понад два десятиліття!
21 травня, 2015 - 11:42
«ЛЮБОФФ» — ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК ПОВЕРНУТИ ЛЮДИНІ СМАК ДО ЖИТТЯ / ФОТО НАДАНО ТЕАТРОМ

Іронічну комедію «Любофф!» поставив за п’єсою «LUV» Меррея Шизгала режисер Тарас Криворученко (сценографія Ярослава Нірода). Це історія про те, що не можливо вбити мрію.

Любов або її видимість доводить героїв трикутника до самих божевільних думок і вчинків. Що краще: стрибнути з моста або скинути з нього суперника? Хто здобуде перемогу в сутичці за щастя? Троє наскрізь просочених егоїзмом людей — Мілт Менвілл (Сергій Кучеренко), Гаррі Берлін (Володимир Чигляєв) і Елен (Олена Хижна) — в шаленому ритмі сучасного мегаполісу намагаються розібратися у своїх вельми заплутаних  стосунках... Як позначив жанр своєї п’єси автор М. Шізгал, це «чорна комедія з жовтою смугою на спині», де герої намагаються зрозуміти: що ж таке любов? Це історія про те, яким остогидлим нам іноді видається звичний плин життя, незалежно від того, де воно проходить — у шикарних апартаментах чи на смітнику. І про те, що лише кохання здатне повернути людині смак до життя.  Автор п’єси написав: «У наші дні любов утратила справжню первозданну суть, ми спотворили й образили це почуття, воно стало фальшивим, виродилося на фізичний потяг»... До речі, треба відзначити чудовий переклад українською мовою Олени Катаєвої.  Світлий гумор, елементи клоунади, деякі абсурдні пасажі, плюс майстерність артистів сприймаються публікою  із посмішкою, а  інтрига закручена так, що глядачів чекає абсолютно непередбачуваний фінал...

До речі, після вистави відбудеться церемонія, яка зафіксує в  Книзі рекордів України цю постановку-довгожительку, яка з аншлагами проходить уже понад 21 рік!

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments