Пристрасть до перемоги палає в кожному з нас. Воля до перемоги — питання тренування. Спосіб перемоги — питання честі.
Маргарет Тетчер, прем'єр-міністр Великої Британії (від Консервативної партії) у 1979–1990 роках

«Музика, яку чути крізь стіни» пролунає на Луганщині

У межах нового міжнародного оперного проекту жителі Сєверодонецька побачать відому оперу «Дон Жуан» та багато чого іншого
29 серпня, 2018 - 10:23
ФОТО З «ФЕЙСБУК»-СТОРІНКИ MUSIC OVERCOMES WALLS

На міжнародний фестиваль «Музику чути крізь стіни» до Сєверодонецька завітають оперні співаки, музиканти та постановники з Німеччини, Латвії, Польщі, Білорусі та інших країн. Центральною подією проекту має стати прем’єрний показ опери Вольфганга Амадея Моцарта «Дон Жуан» у оригінальному аранжуванні міжнародної команди оперних майстрів. Крім того, на сєверодончан та гостей міста чекає насичена культурна програма, як-то виступи відомих музикантів, вікторини, змагання та виставки на тематику класичної музики. Маленькі відвідувачі зможуть подивитися циркову виставу або весело провести час у спеціальних дитячих локаціях.

Фестиваль відбувається за підтримки багатьох українських та міжнародних організацій, зокрема голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза, Міністерства закордонних справ Німеччини, Фонду ZEIT, культурного фонду Allianz та Міністерства науки, досліджень і мистецтв федеральної землі Баден-Вюртемберг (Німеччина).

Підготувала Вікторія ШИТИК, «День»
Газета: 
Рубрика: