Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Найцікавіше від сотні видавців і «Дня»

До 190-річчя заснування Одеської національної наукової бібліотеки 7—9 червня відбудеться інтелект-форум
5 червня, 2019 - 17:20

На XX Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» відбудеться круглий стіл «Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві». Свою продукцію представлятимуть близько 100 вітчизняних видавництв, зокрема і «День» свою «Бібліотеку» («Повернення в Царгород», «Котел», або Справа без терміну давності», «Я — свідок. Записки з окупованого Луганська», «Корона, або Спадщина Королівства Руського» та ін.) також буде презентовано і нову книгу автора «Дня» Олександра Прилипка і Валентина Стремядина «Великая Одесская революция. 1913—1923». Будуть представлені наукові, навчальні, історичні, краєзнавчі, мистецькі, дитячі видання, книжки патріотичної тематики, з мово- та літературознавства, класична і сучасна художня українська література, переклади українською та іншими мовами кращих зразків класичної та сучасної іноземної літератури на будь-які смаки й уподобання.

У межах Всеукраїнської благодійної акції «Бібліотека українського воїна» відбудеться урочиста передача вітчизняних видань військовим частинам Одеського гарнізону.

Цього року гості й учасники виставки-форуму відвідають «українську Венецію» — місто Вилкове Одеської області, де відбудеться виїзне свято української книги. За його програмою відбудеться дискусійна студія «Сучасні політичні та соціальні виклики і національна книга» за участю президента Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів О. Афоніна.

З шанувальниками літератури рідного краю своїм доробком поділяться письменники Одещини: О. Різників, Г. Щипківський, О. Дрямін та ін.

На відвідувачів виставки-форуму чекають:

• автограф-сесії за участю прозаїків і поетів;

• мистецький ярмарок, у якому візьмуть участь провідні майстри декоративно-ужиткового мистецтва Одещини, а також лауреати обласної премії мені Ростислава Палецького, фундатором якої виступає Одеський обласний центр української культури.

Заходи відбудуться в ОННБ, на творчих майданчиках бібліотек і громадських організацій міста.

Завершиться XX Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» підбиттям підсумків та урочистою церемонією нагородження переможців конкурсу «Краща книга виставки-форуму — 2019». Преміями та дипломами будуть відзначені переможці конкурсу читацьких рецензій.

Експонуватимуться книжково-ілюстративні виставки:

• «Краща книга виставки-форуму — 2019»

• «Книги одеських письменників 2018—2019 рр.»

• «Старовинна гравюра — національне надбання України». Видання Одеської національної наукової бібліотеки

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ