Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Оксана Линів обійме посаду директорки театру у Болоньї

12 жовтня, 2021 - 13:28

Також Teatro Comunale Bologna запросив українку на посаду головної диригентки.

Знаменитий італійський театр Teatro Comunale Bologna (Муніціпальний театр у Болоньї) запросив львів'янку Оксану Линів на посаду музичної директорки та головної диригентки. Про це йдеться на сторінці театру у Facebook. Оксана Линів має стати музичною директоркою театру з січня 2022 року.

Оксана Линів уже виступала у Муніціпальному театрі Болоньї минулого березня. Через карантин глядачів у залі не було.

Муніципальний театр Болоньї (Teatro Comunale di Bologna) – оперний театр у Болоньї (Італія), один з найважливіших в країні. Театр було відкрито 14 травня 1763 року. Тоді він називався Новий публічний театр (Nuovo Teatro Pubblico). Саме тут відбулись перші в Італії постановки опер Ріхарда Вагнера, зокрема «Летючий Голландець», «Тангойзер», «Трістан та Ізольда», «Лоенгрін» та «Парсіфаль». У Болоньї навчались українські композитори Максим Березовський та Дмитро Бортнянський.

43-річна Оксана Линів –українська диригентка. Вона є першою жінкою на посаді головного диригента Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац (Австрія). Линів є засновницею та художньою керівницею фестивалю LvivMozArt, засновницею та головною диригенткою Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Також Оксана Линів стала першою жінкою-диригенткою найпрестижнішого оперного фестивалю світу у німецькому Байройті за 145 років його існування. Вона диригувала новою постановкою «Летючого Голландця» на відкритті фестивалю 2021 року.

Джерело: zaxid.net

Рубрика: