Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

«Право на відпочинок»

Галерея сучасного мистецтва «Триптих Арт» представляє живописний маніфест Олександра Левіча
29 квітня, 2021 - 10:12
ОЛЕКСАНДР ЛЕВІЧ «ДЕРЕВО», 2016 Р. (ПОЛОТНО, ОЛІЯ) / ФОТО НАДАНО ОРГАНІЗАТОРАМИ ВИСТАВКИ

За словами організаторів виставки,  спочатку цей творчий проєкт митця  мав назву «Літня практика»... але час змінився, а практика залишилася. «Це те, що головним чином вихоплює погляд з усього, що мені найбільше подобається: дівчата на пляжі, чайки над палубою, тремтливо-мерехтливе дно крізь бірюзову воду...

Більшість робіт написана за мотивами подорожі до Хорватії.  Літо повертається щороку, і щороку додає щось своє — чи то романтичне, то чи приземлене.

Іноді — дуже випадкове. Але коли згадуєш про це, всі випадковості стають коштовними.

І те, що ти бачив щодня периферійним поглядом, раптом виявлялося надзвичайно цінним», — каже Олександр ЛЕВІЧ.

ДОВІДКА «Дня»

Олександр Левіч народився в 1963 р. в Києві. У 1987 р. закінчив факультет живопису Київської художньої академії (майстерня професора О. Лопухова). 1987 р. — початок виставкової діяльності митця . З 1990 р. — член Національної спілки художників України. У 1991 р. у співавторстві з Акимом Левичем та Юрієм Паскевичем брав участь у створенні пам’ятника «Менора» в Бабиному Яру в Києві. Автор пам’ятника в’язням Cирецького концтабору в Києві, 1991 р. У співавторстві з Олександром Карунським створив меморіальний знак пам’яті Олексія Грищенка (Пунта-дель-Есте, Уругвай, 1992 р.). Нині роботи  Олексвндра Левіча знаходятся у приватних колекціях України, Німеччини, США, Швейцарії та інш.

Газета: 
Рубрика: