Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Ще принаймні п’ять років

Тарас Возняк вдруге призначений на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького
19 вересня, 2021 - 12:20
Фото з ФБ-сторінки ЛНГМ

Новина про призначення на посаду гендиректора  Тараса Возняка декілька хвилин тому з'явилася на ФБ-сторінці ЛНГМ: «Колектив Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького щиро вітає із призначенням на посаду генерального директора одного з найбільших музеїв Східної Європи Тараса Возняка! – зазначено у дописі. – Знаємо, що друга каденція буде ще результативнішою в науковій, фондовій, виставковій, будівничій та інших сферах. А ми, працівники Галереї, допомагатимемо й плідно працюватимемо на спільний результат заради дослідження, збереження й примноження нашої національної спадщини! Зичимо Вам енергії, наснаги й успіхів у всіх починаннях!».

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького опубліковано на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України 14 липня 2021 року.

«За результатами першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, яке відбулося 25 серпня 2021 року, допущений до участі в доборі на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького Возняк Тарас Степанович», – зазначено на сайті МКІП 25 серпня 2021-го.

Є різночитання стосовно дати проведення другого засідання (25 серпня та 7 вересня 2021).

Оголошення про результати конкурсу журналіст «Дня» на сайті Міністерства культури та інформполітики не знайшла.

Інформацію про призначення на посаду гендиректора  Тараса Возняка «Дню» підтвердив помічник директора ЛНГМ Василь Мицько.
Тарас Степанович Возняк (1957 р.н. ) – культуролог, політолог, головний редактор і засновник Незалежного культурологічного журналу «Ї». Вперше очолив Львівську національну галерею мистецтв імені Бориса Возницького п’ять років тому – 2016-го.

«День» вітає Тараса Возняка з переобранням на посаду генерального директора ЛНГМ.

 

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів
Рубрика: