Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Сольний дебют

4 січня молода канадська піаністка Анастасія Різіков виступить у Колонному залі ім. М. Лисенка
29 грудня, 2020 - 10:12
ФОТО НАДАНО ОРГАНІЗАТОРАМИ ГАСТРОЛЕЙ

В її виконанні звучатимуть твори Фридерика Шопена та Сергія Рахманінова.

Анастасія Різіков (Anastasia Rizikov) — одна з тих, за музичною кар’єрою якої спостерігають з цікавістю та захопленням меломани. Дівчина народилася у Канаді. Навчалася в Академії музики «Надія» (Торонто) у викладача Майї Спіс з 5 років, і вже тоді  демонструвала неперевершені здібності.  За словами прес-секретарки Національної філармонії Ілони ТАМІЛІНОЇ: «Для Анастасії Різіков цей вечір стане першим сольним концертом у Києві, але не дебютом на столичній сцені, що відіграла надзвичайно важливу роль в її житті. Адже, 15 років тому Анастасія, коли їй було лише  сім років, юна піаністка здобула першу перемогу та нагороду «За артистизм» у  престижному Міжнародному конкурсі молодих піаністів імені Володимира Горовиця, саме в Києві вона вперше виступила  разом із Симфонічним оркестром Національної філармонії України під орудою Миколи Дядюри. Після своєї першої перемоги  у Києві, Анастасія вийшла на орбіту міжнародних конкурсів. У 2017 році  вона почала навчання у Вищій школі музики (Париж, Франція)...

 — У мене збереглися лише теплі спогади про київський концерт у дитинстві, — зізнається піаністка.  — Тоді перемога на  Міжнародному конкурсі молодих піаністів імені Володимира Горовиця подарувала мені надію, надала впевненості у собі. Фактично, той вечір став стартовим для мене. Адже, від того моменту я маю постійні сольні виступи та беру участь у міжнародних конкурсах світу. Цього разу радо поділюся власними виконавськими версіями творів Фридерика Шопена та Сергія Рахманінова.

Газета: 
Рубрика: