Дипломатія є мистецтвом приборкувати силу.
Генрі Кіссінджер, американський державний діяч, дипломат і експерт в області міжнародних відносин

«Срібло» для Богдана Луца

13-річниий львів’янин посів друге місце на всесвітньому конкурсі юних скрипалів в Італії
12 липня, 2018 - 11:07
ФОТО З САЙТА GALINFO.COM.UA

Про це повідомили на офіційній сторінці конкурсу Il Piccolo Violino Magico 2018. В конкурсі взяли участь юні скрипалі зі всього світу. Захід відбувався  чотири дні в Сан-Віто-аль-Тальяменто, Італія.

Перше місце виборола юна скрипалька з Японії, Murata Natsuho, якій виповнилося десять років. «Срібло» і друге місце у Богдана Луца (Україна), на третьому місці опинився тринадцятилітній Shihan Wang з Китаю. Спеціальні призи в півфінальному раунді отримали 13 — літня Polina Van Der Rest з Бельгії і 13 — літній Fiechter Benedetta з Італії.

Нині Богдан Луц навчається в Київській середній спеціалізований музичній школі ім. М.Лисенка в класі Ольги Михайлівни Корінець. Цей талановитий хлопчик вже має у своєму творчому активі кілька престижних перемог. Так, два роки тому Богдан отримав Гран-прі Міжнародного музичного конкурсу скрипалів «Таланти для Європи», який відбувався у містечку Дольні Кубін (Словаччина).

Першими талант у дитини побачили батьки.Мати хлопчика — піаністка. Спочатку Богдан навчався у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті  ім.С.Крушельницької. Спеціальність-скрипку  він освоював  у класі видатного викладача-методиста Марії Футорської-Гереги, а нині продовжив навчання вже в Києві.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments