Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Світова класика від Ольги Микитенко

21 квітня оперна зірка із Ессена (Німеччина) виступить у благодійному концерті
20 квітня, 2017 - 11:38
ФОТО ОЛЕКСАНДРА ПУТРОВА

Вечір відбудеться в Національній опері, і він присвячений 25-річчю кардіохірургії новонароджених в Україні. 21 квітня 1992 року Ілля Ємець вперше на пострадянському просторі провів успішну операцію на серці у новонародженого. За словами організаторів благодійної акції, на зібрані кошти придбають терморегулюючий апарат для проведення операцій на серці дитини (зі штучним кровообігом), яким обладнають науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Нині Ольга Микитенко (колоратурне сопрано) вже багато років живе у Німеччині, виступає у найпрестижніших залах світу, але коли знаходить «віконечко» у своєму напруженому гастрольному графіку, то з радістю приїжджає на Батьківщину, і це завжди свято для наших шанувальників високого мистецтва. У Києві співачка виконуватиме у супроводі Симфонічного оркестру Національної опери України під орудою диригента Алли Кульбаби твори з опер Моцарта, Гуно, Масканьї, Леонкавалло і Пуччіні, а у фіналі концерту — свій коронний номер, арію Марії з мюзиклу «Вестсайдська історія» Бернстайна.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments