Малоросійство — це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Євген Маланюк, український письменник, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Українська скрипка на Язику Троля

Відомий скрипаль Святослав Кондратів записав свій новий кліп на батьківщині вікінгів
13 серпня, 2019 - 18:15

Для іноземних гостей Норвегія цікава перш за все своєю незабутньою та величною природною красою. Серед безлічі туристичних локацій, якими знаменита ця країна, особливе місце посідає так зване Кругле Озеро — Рінгедалсватн, над яким височіє Бородата гора — Скьеггедаль, що стала всесвітньо знаменитою завдяки неймовірному кам’яному виступу, що ніби нависає над спокійними водами озера в глибині гірської долини. Невгамовні вікінги дали і цьому виступові не менш поетичну назву — Троллунга, або Язик Троля.

Саме на цьому місці, що немов переносить нас до міфічного скандинавського Мітгарду, і записав свій новий кліп український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів. Відео на нову композицію «Вікінг» було презентовано 8 серпня на офіційному ютюб-каналі Маестро та знаменує початок нового концертного туру #турВіКінг, що стане новим етапом розвитку проєкту #СвітОчимаСкрипаля.

 

Першими відчути холодний подих батьківщини вікінгів зможуть жителі Кривого Рогу, адже саме там 1 листопада відбудеться перший концерт #турВіКінг.

Надалі Святослав та його колектив планують відвідати Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтаву та ще понад 20 великих та малих міст України. Більш детальну інформацію про концерт у вашому місті шукайте на сторінці Святослава Кондратіва у мережі facebook.

Вікторія ШИТИК, «День». Фото надано прес-службою Святослава КОНДРАТІВА
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ