Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Українский фільм-переможець «DOCUDAYS UA» ТА «KHARKIV MEETDOCS» покажуть у Польщі

12 листопада, 2021 - 11:10

Документальну стрічку Андрія Лисецького продемонструють на фестивалі Ukraina Festiwal Filmowy. 13 та 15 листопада у Варшаві глядачі зможуть побачити фільм про українського художника ти митця Івана Приходька.

UKRAЇNA! 5 FESTIVAL FILMOWY - це міжнародний фестиваль українського кіно, який вже вп‘яте проходить у Польщі. Його головна мета - познайомити місцевого глядача із найцікавішими фільмами режисерів з України.

Фільм розповідає про Івана Приходька - одного з останніх народних художників України. Він самоук, живе в селі, і все, що виходить з-під його пензлів чи різця, - це наївне та чесне мистецтво. Іван справжній багач - його внутрішній світ сповнений краси та радості. Одного разу Івана запрошують виставити свої картини в Мистецькому Арсеналі, головному виставковому центрі країни. Чи обміняє він маленьку сільську хатинку на гламурне міське життя, повені Дніпра, сади та поля - на зали галерей та товариство мистецтвознавців та агентів?

До речі, це вже не перший фестиваль «Землі Івана». Документальний фільм раніше переміг на  XVIII фестивалі документальних фільмів про права людини «Docudays UA» та V кінофестивалі «Kharkiv MeetDocs», брав участь у конкурсних програмах фестивалів «Молодість» та «HotDocs». Також кінокартину показували у рамках «Lad&Fest» та «Bouqet Kyiv Stage».

Стрічка створена кінокомпанією «МАГІКА-ФІЛЬМ» за підтримки Держкіно України.

Рубрика: