Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Велосипедна шина замість... хула-хупа

Нове графіті Бенксі з’явилося в студентському містечку в Ноттінгемі
20 жовтня, 2020 - 17:55
ФОТО РЕЙТЕР

Художник Banksy (псевдонім англійського андерграундного художника стріт-арту, політичного активіста та режисера) опублікував його у своєму акаунті в Instagram. Тепер на стіні будинку на перетині вулиць Ротсей-авеню і Ілкстон-роуд  зобрежена дівчинка з велосипедної шиною замість... хула-хупа. Поруч, до речі, лежить велосипед без заднього колеса, прикріплений до ліхтарного стовпа.

Після публікації роботи Бенксі в Instagram, графіті почало збирати натовпи туристів. З’явилися різні версії значення малюнка: одні вважають, що він про позитив, який можна знайти навіть в найскладніших ситуаціях, інші — що це заклик до ресайклінгу (cycling з англійської мови це «їзда на велосипеді», recycling — «переробка відходів») . Сам Бенксі пише так: «Що ж, цей салон краси тільки що подорожчав на кілька мільйонів доларів».

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: