Україно, дозволь мені серед твого безголов'я головою тривожною прорости!..
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, критик часів радянської епохи

«З побажанням першості в усьому!..»

Книги «Корона, або Спадщина Королівства Руського» уже прямують до своїх власників. А «найшвидшому» замовнику за традицією щойно видрукуваний примірник підписала головний редактор «Дня»
12 вересня, 2017 - 18:23
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Головним подарунком собі і читачам на 21-й день народження газети «День» 11 вересня стало прибуття накладу книжкової новинки «Корона, або Спадщина Королівства Руського» до редакції. Цій події передувала титанічна робота — від добору кращих авторів та селекції найцікавіших матеріалів до продумування найменших деталей візуальних рішень. Вийшло по-справжньому шляхетно. Складається враження, що тримаєш у руках не книгу, а дорогоцінний камінь — рідкісний зміст, здобутий у свого роду інтелектуальних «копальнях», в «огранюванні» вишуканої обкладинки кольору старого дерева.

Ті, хто завчасно подбав, щоб придбати новинку Бібліотеки «Дня», незабаром триматимуть її у руках — книги вже почали роз’їжджатися країною. Можливість попереднього замовлення «Корони» була відкрита на сайті «Дня» одразу після анонсування виходу нової книги — 25 липня, і цією опцією «з ходу» скористалося більше 250 читачів. Така довіра до Бібліотеки газети — найбільша мотивація для нашого колективу.

А для найпершого власника нової книги (хто швидше за всіх зробив попереднє замовлення) «День» за доброю традицією відправляє примірник з подарунком — автограф головного редактора і упорядника Лариси Івшиної. Відзначимо, що одразу після новини про вихід «Корони» почалася своєрідна «гонка» та перевірка на швидкість реакції. Адже через рекордно короткий термін після неї кілька користувачів написали, що хочуть стати першими покупцями. Серед них — ті, хто були першими у замовленні книги про українсько-болгарські відносини та історичні зв’язки «Сестра моя, Софія...». Але випередила всіх мешканка Хмельницького Віта БОЙЧУК. «З побажанням першості в усьому!..» — написала Лариса Івшина у підписі до нової книги. Тож вітаємо пані Віту, примірник з автографом і набором спеціальних листівок, які є важливим елементом додаткового осмислення змісту книги, вже прямують до Хмельницького! Незабаром ми зв’яжемося з нею, щоб запитати про враження від новинки.

Нагадаємо, 15 вересня в рамках Форуму видавців відбудеться прем’єрна презентація книги «Корона, або Спадщина Королівства Руського» за участю головного редактора Лариси Івшиної та авторів «Дня». Модератором буде Ірина Ключковська. Тож Львів, Палац Потоцьких, Дзеркальна зала, що знаходиться за адресою вулиця Коперника, 15, — не пропустіть!

Перші власники «Корони, або Спадщини Королівства Руського» вже встигли розказати свої враження:

«РАДИТИМУ «КОРОНУ» СТУДЕНТАМ, ВИКЛАДАЧАМ, ДРУЗЯМ ТА РІДНИМ»

Тетяна КЛИНЧЕНКО, киянка, кандидат історичних наук, пенсіонерка-мандрівниця Україною:

— Інформацію про вихід нової книги з серії «Україна Incognita» прочитала у газеті, вже давно передплачую і полюбляю її. Щороку ви нам, читачам, робите такі подарунки, я збираю колекцію книг Бібліотеки «Дня», тому не могла пропустити «Корону». Я науковець і викладач історії та політології. Зараз на пенсії, але продовжую влаштовувати лекції студентам, зустрічаюся з викладачами і однозначно буду їм радити цю книгу, а також сину, в перспективі — внукам. Вона присвячена тій частині історії, яка протягом багатьох століть замовчувалась і не досліджувалась. Хоча є надзвичайно цікавою і потребує осмислення. Більше того, Бібліотека «Дня» робить мою любов до України більш змістовною. Зараз я багато подорожую Україною і завжди люблю перед цим читати ваші книги — тоді очі бачать більше, і вуха чують інакше, місця складають в єдину систему розуміння, знання України та її історії. Ми навіть не підозрюємо, скільки маємо багатств історичної пам’яті. «Корона» відкриває нам очі на історію власної державності, і я цим захоплююсь. Обов’язково ділитимусь відкриттям «Корони» з іншими. 

«ЗАЧЕПИЛА» ТЕМАТИКА, ЯКІЙ ПРИСВЯЧЕНА КНИГА»

Валерій РЕДИК, киянин, читач «Дня» з багаторічним стажем:

— Перше враження — приємна обкладинка, якісно зроблене видання, приємним став додаток у вигляді листівок — дуже вишуканий і пізнавальний. Ще не встиг прочитати, але погортав зміст і зрозумів, що вдало придбав. Замовив, бо зацікавила тематика, якій присвячена книга — інших подібних не зустрічав, а тема важлива. Раніше читав «Дві Русі» з Бібліотеки «Дня», тому був упевнений, що й нова книга не розчарує. А дізнався про неї з соціальних мереж — регулярно читаю фейсбук-сторінку «Дня». Всім раджу придбати «Корону».

Анастасія РУДЕНКО, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments