…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

«Золото» і «срібло» – наші!

Провідні солісти Національної опери Станіслав Ольшанський та Юлія Москаленко — переможці найпрестижнішого конкурсу в Сеулі
25 червня, 2019 - 10:42
ФОТО НАДАНО НАЦІОНАЛЬНОЮ ОПЕРОЮ

Цьогоріч Korea International Ballet Competition відбувся уже вдванадцяте. Тріумфально виступали прем’єри Національної опери.

Станіслав Ольшанский одержав І премію і золоту медаль, а Юлія Москаленко — ІІ премію та срібну медаль.

— На першому турі наші артисти виконували па-де-де зі «Сплячої красуні» П. Чайковського, — розказав «Дню» Віктор ЯРЕМЕНКО, педагог-репетитор С. Ольшанського. — На другому турі вони представили номер сучасної хореографії під назвою «Танцюємо Перголезі», який на музику легендарного італійського композитора XVIII ст. Джованні Баттіста Перголезі поставив Раду Поклітару, керівник «Київ модерн-балету», а в заключному третьому турі змагання дуетом було виконано па-де-де з «Дон Кіхота» Л.Мінкуса. Журі оцінювало кожного артиста індивідуально. Станіслав Ольшанський завоював «золото», а Юля Москаленко — престижне «срібло».

До речі, минулого року на Korea International Ballet Competition (у молодшій групі) перше місце завоювала стажистка Національної опери Анастасія Гурская. Дуже радий, що українська балетна школа на висоті!

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: