Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

«Дякую «Дню» за те, що укріпив мою громадянську позицію»

«Літньошколярі» — про користь навчання «на виріст»
16 травня, 2014 - 12:59
«День» ПРОПОНУЄ «ШКОЛЯРАМ» ТРАДИЦІЙНО НАСИЧЕНУ ПРОГРАМУ: КРІМ РОБОТИ В РЕЖИМІ ЩОДЕННОЇ ГАЗЕТИ ТА ВИКОНАННЯ РЕДАКЦІЙНИХ ЗАВДАНЬ, ВІДБУДУТЬСЯ ЗУСТРІЧІ З ЯСКРАВИМИ ПОСТАТЯМИ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ, КУЛЬТУРИ, ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ, МАЙСТЕР-КЛАСИ КРАЩИХ ЖУРНАЛІСТІВ «Дня». НА ФОТО — ТОРІШНІ ЛЕКТОРИ

В умовах інформаційної війни країні особливо необхідні думаючі, відповідальні медійники. Як повідомила на сторінці Facebook-групи Літньої школи журналістики «Дня» Лариса Івшина: «Потрібні адепти якісної, атакуючої журналістики!» Як написали в редакцію минулорічні випускники, нині, у цій складній ситуації, вони розуміють що газета «День» — це не лише школа стандартів, аналітики, а насамперед — формування світоглядних цінностей для кожної особистості. Тільки люди із внутрішнім стрижнем, зі знанням своєї історії можуть протистояти російській пропаганді. Усі студенти мають шанс пройти «вишкіл» якісної журналістики. Заявки на участь у Літній школі «Дня» можна подати до 23 червня включно. Умови участі читайте на сайті. Долучайтеся до лав Інтелектуальних Сил України!

«ВЗАЄМОПІДТРИМКА КОЛЕГ — ЦЕ ВЕЛИКА РІДКІСТЬ»

Тетяна АВДАШКОВА, Літня школа журналістики «Дня» 2012, 2013, Сімферополь:

«Я брала участь у Літній школі журналістики газети «День» двічі: в 2012 і 2013 роках. Для мене це було шансом спробувати свої сили у всеукраїнській, а не регіональній пресі, тобто ЗМІ зовсім іншого масштабу і рівня... У газеті «День» мені запам’яталася доброзичливість і взаємопідтримка колег. Це велика рідкість, адже у журналістському світі я часто зустрічала інше ставлення».

«ГОЛОВНИЙ УРОК ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ — «ЯК ЛЮБИТИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ»

Олександра ЧЕРНОВА, Літня школа журналістики «Дня» 2013, Донецьк:

«Я досі згадую той чудовий липень 2013 року, коли була невід’ємною частиною редакції газети «День», пазлом творчого колективу. Я думала, що саме журналістська практика, цікаві зустрічі, динамічна креативна робота разом із хорошими друзями з різних куточків України, допомогли мені зрозуміти, чого насправді я хочу від себе та своєї майбутньої професії. Та з огляду на те, що відбулося в моїй країні протягом цього року, і що я бачу на вулицях Донецька та рідного Слов’янська нині, зрозуміла, що головним уроком Літньої школи власне для мене став майстер-клас «Як любити свою Батьківщину».

Спілкування з головним редактором Ларисою Івшиною, з гостями редакції, з журналістами видання та моїми друзями-школярами загартували в мені критичне мислення, бажання докопатися до істини, робити власні висновки, бути чесною з собою. Завдяки цьому я намагаюся зберігати спокій та об’єктивно оцінювати ситуацію в моєму регіоні, іноді вдається навіть відкривати очі тим, на кого вплинула інформаційна війна з сусідньою державою. Я дякую «Дню» за те, що укріпив мою громадянську позицію, яка зараз рятує від злості та бруду».

Майбутні претенденти на активне навчання у «Дні» можуть детальніше поспілкуватися з колишніми випускниками у соцмережі Facebook у групі «Літня школа журналістики газети «День».

Анна СВЕНТАХ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ