Вдосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури 1953

«Дякую «Дню» за те, що укріпив мою громадянську позицію»

«Літньошколярі» — про користь навчання «на виріст»
16 травня, 2014 - 12:59
«День» ПРОПОНУЄ «ШКОЛЯРАМ» ТРАДИЦІЙНО НАСИЧЕНУ ПРОГРАМУ: КРІМ РОБОТИ В РЕЖИМІ ЩОДЕННОЇ ГАЗЕТИ ТА ВИКОНАННЯ РЕДАКЦІЙНИХ ЗАВДАНЬ, ВІДБУДУТЬСЯ ЗУСТРІЧІ З ЯСКРАВИМИ ПОСТАТЯМИ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ, КУЛЬТУРИ, ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ, МАЙСТЕР-КЛАСИ КРАЩИХ ЖУРНАЛІСТІВ «Дня». НА ФОТО — ТОРІШНІ ЛЕКТОРИ

В умовах інформаційної війни країні особливо необхідні думаючі, відповідальні медійники. Як повідомила на сторінці Facebook-групи Літньої школи журналістики «Дня» Лариса Івшина: «Потрібні адепти якісної, атакуючої журналістики!» Як написали в редакцію минулорічні випускники, нині, у цій складній ситуації, вони розуміють що газета «День» — це не лише школа стандартів, аналітики, а насамперед — формування світоглядних цінностей для кожної особистості. Тільки люди із внутрішнім стрижнем, зі знанням своєї історії можуть протистояти російській пропаганді. Усі студенти мають шанс пройти «вишкіл» якісної журналістики. Заявки на участь у Літній школі «Дня» можна подати до 23 червня включно. Умови участі читайте на сайті. Долучайтеся до лав Інтелектуальних Сил України!

«ВЗАЄМОПІДТРИМКА КОЛЕГ — ЦЕ ВЕЛИКА РІДКІСТЬ»

Тетяна АВДАШКОВА, Літня школа журналістики «Дня» 2012, 2013, Сімферополь:

«Я брала участь у Літній школі журналістики газети «День» двічі: в 2012 і 2013 роках. Для мене це було шансом спробувати свої сили у всеукраїнській, а не регіональній пресі, тобто ЗМІ зовсім іншого масштабу і рівня... У газеті «День» мені запам’яталася доброзичливість і взаємопідтримка колег. Це велика рідкість, адже у журналістському світі я часто зустрічала інше ставлення».

«ГОЛОВНИЙ УРОК ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ — «ЯК ЛЮБИТИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ»

Олександра ЧЕРНОВА, Літня школа журналістики «Дня» 2013, Донецьк:

«Я досі згадую той чудовий липень 2013 року, коли була невід’ємною частиною редакції газети «День», пазлом творчого колективу. Я думала, що саме журналістська практика, цікаві зустрічі, динамічна креативна робота разом із хорошими друзями з різних куточків України, допомогли мені зрозуміти, чого насправді я хочу від себе та своєї майбутньої професії. Та з огляду на те, що відбулося в моїй країні протягом цього року, і що я бачу на вулицях Донецька та рідного Слов’янська нині, зрозуміла, що головним уроком Літньої школи власне для мене став майстер-клас «Як любити свою Батьківщину».

Спілкування з головним редактором Ларисою Івшиною, з гостями редакції, з журналістами видання та моїми друзями-школярами загартували в мені критичне мислення, бажання докопатися до істини, робити власні висновки, бути чесною з собою. Завдяки цьому я намагаюся зберігати спокій та об’єктивно оцінювати ситуацію в моєму регіоні, іноді вдається навіть відкривати очі тим, на кого вплинула інформаційна війна з сусідньою державою. Я дякую «Дню» за те, що укріпив мою громадянську позицію, яка зараз рятує від злості та бруду».

Майбутні претенденти на активне навчання у «Дні» можуть детальніше поспілкуватися з колишніми випускниками у соцмережі Facebook у групі «Літня школа журналістики газети «День».

Анна СВЕНТАХ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments