Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

16 листопада – Національна виставка собак США

15 листопада, 2019 - 12:14

На 16 листопада цього року припадає відкриття Національної виставки собак США, яка входить у так звану велику трійцю найпрестижніших дог-шоу в світі. Виставка проводиться в місті Філадельфія ще з 1879 року. Щоправда, спочатку вона була нерегулярною. А от з 1993 року шоу відбувається щорічно і збирає тисячі учасників і десятки тисяч глядачів. Порядок шоу традиційний і складається з трьох етапів.

Кожен хвостатий учасник спочатку оцінюється у «породних» рингах, де обирають найкращого представника породи. Наступним етапом є обрання найкращого представника групи, яких налічується сім. Фіналом шоу стає вибір Best in Show — найкращого з найкращих. Утім, більшість глядачів збирають «позаконкурсні» активності — демонстраційні виступи в різних дисциплінах, де собаки демонструють контакт з хазяїном, розум, швидкість та силу. Такі виступи користуються найбільшою популярністю серед дітей, і тому дог-шоу вже давно вважається заходом для всієї родини.

Анна ГАВРИЛЮК, малюнок автора
Газета: 
Рубрика: