Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

АНОНСИ

12 лютого, 2010 - 00:00


Документальні фільми «Шторм-333» та «У полоні у Шайтана»

У понеділок, 15 лютого, о 15.20 та 15.45 на ICTV

У 21-у річницю виведення радянських військ з Афганістану — відразу дві документальні стрічки Костянтина Стогнія «Шторм-333» та «У полоні у Шайтана». Про невідомі події війни, героїв, які багато років були сховані під грифом «таємно». Над документальними фільмами про Афганістан команда Стогнія працювала понад рік. Перший фільм присвячений одній з найнебезпечніших операцій війни, яка стала причиною початку бойових дій, і під час якої загинув президент країни Хафізулла Амін. Фільм «У полоні у Шайтана» розповість про подію, майже нікому невідому. Під час війни в Афгані частину радянських військовополонених відправляли в елітну в’язницю — Бадабер. Там вони чекали своєї долі, й не кожному вдавалося вийти живим. Серед полонених опинився український офіцер. За словами тих, кому дивом вдалося вижити в Бадабері, офіцер лише своїм виглядом лякав моджахедів і вселяв іскру надії в серця земляків. І не даремно: він підняв повстання і без єдиного пострілу захопив в’язницю.


«Земля Івана Кошевського»

12.00, 14 лютого, неділя, Перший Національний, програма Тетяни Цимбал «Лінія долі»

Чи варто віддавати життя за землю? Чого земля хоче насправді? Життя — непередбачуване, а минуле вже підготувало нам майбутнє. Можливо у нас ще є вибір, а , можливо — за нього доведеться боротися з останніх сил. Історія нового героя програми Тетяни Цимбал «Лінія долі», загострить почуття і розбудить спогади — тому що це правда. Дивимось «Лінію долі». Не пропустіть. Опівдні, в неділю — Земля Івана Кошевського. Вчений-аграрій, що займається екологічним землеробством. Його сім’ю було репресовано в 45-му році. Батько втік з в’язниці, щоб засіяти своє поле. Любов до землі генетично передалася Івану Кошевському від батька. Сьогодні він намагається врятувати українські землі від хімічної загрози. Німецький колега зізнався, що коли пояснює своїм студентам суть аграрного мистецтва, то наводить історію сім’ї Кошевських як приклад ідеального господаря на землі.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ